Депутати обговорили розвиток медичного обслуговування населення

Голова районної ради Олексій Ткаченко взяв  участь у засіданні у форматі «круглого столу» з питань розвитку медичного обслуговування населення у 159-му окрузі, який пройшов за ініціативи народного депутата України Андрія Деркача.

Повідомляє сайт ГЛУХІВ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Глухівської районної ради.

Присутній на засіданні представників лади та медичної галузі обговорили створення госпітальних округів, реформування медицини та фінансування роботи вузькопрофільних фахівців.

Проблем медицини на Сумщині у своїх виступах торкнулися начальник управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Сергій Бутенко, керівник медичної програми «Дитячий ортопед», кандидат медичних наук Валерія Горелік, керівник медичної програми «Здоров’я жінки», професор Сергій Бугайцов, лікар-кардіохірург, професор, директор Інституту серця МОЗ України Борис Тодуров.

Головною темою було створення 6, а не 4 госпітальних округів на Сумщині – Сумський, Глухівський, Конотопський, Охтирський, Роменський, Шосткинський госпітальні округи. Народний депутат Андрій Деркач зазначив, що якщо не буде Глухівського і Роменського округів, то значна частина людей лишиться будь-якої медичної допомоги.

За результатами засідання було прийнято та підписано звернення прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману щодо необхідності створення 6 госпітальних округів в Сумській області.

Джерело:  ГЛУХІВ СЬОГОДНІ