«Діти-дітям» у художньому музеї

13 червня 2017 року в рамках проекту «Діти-дітям», в художньому музеї ім. Б.К. Руднєва відбувся концерт юних виконавців Лебединської дитячої школи мистецтв. Його мета – разом із глядачем вчитись бачити мистецтво і відкривати нові можливості для його розуміння. Цьогорічний захід вийшов за межі традиційних музейних тем, оскільки присвячений взаємодії образотворчого мистецтва, музики та танцю.

Повідомляє сайт ЛЕБЕДИН СЬОГОДНІ посилаючись на сайт міста Лебедин.

З першими виступаючими простір музею наповниться музикою, у різних її проявах і втіленнях. І це був неперевершений фон для огляду картин. «Сьогодні Музика стала повноцінним співрозмовником, у діалозі з яким сенс побачених образів на полотнах розкривається по-новому, – говорить головний зберігач фондів музею Тетяна Химич. – Ми будемо намагатися чути музику в кольорах і бачити, як звучать полотна».

Розпочалася концертна програма піснею «Любіть Україну» у виконанні Даші Грачової. Із великим захопленням діти переглянули український народний танок «Повзунець» у виконанні Максима Химича. Не менш бурхливими оплесками супроводжувався виступи Олесі Степанової з веселою пісню «Дощик» та композиція на піаніно Насті Андрєєвої.

Слухачі, учні Лебединської ЗОШ №5 та Пристайлівської школи (НВК), а також їх класні керівники після закінчення концерту висловили вдячність за атмосферу заходу, яка додала всім морального та духовного піднесення. Загальна атмосфера концерту сприяла чудовому настрою, як слухачів, так і виконавців, що підтвердило необхідність проведення таких заходів.

Завершилася концертна програма екскурсією по музею та оглядом виставки декоративно-прикладного мистецтва талановитої дівчини з села Михайлівка Юлії Шумило.