У області знешкодили 20 боєприпасів часів війни

Протягом тижня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м.Ромни), було знищено 13 артилерійських снарядів  (152, 122, 76, 40 мм.), 4 мінометних міни (82 мм.), протитанкову міну ТМ-42, ручну гранату   Ф-1 та протитанкову гранату РПГ-40 часів Другої світової війни, виявлені у Білопільському, Конотопському, Краснопільському, Буринському, Тростянецькому, Сумському, Охтирському та Кролевецькому районах.

Загалом, з початку року на Сумщині зафіксовано вже 81 випадок виявлення застарілих вибухонебезпечних предметів. За словами фахівців, навесні кількість таких знахідок значно зростає. Це пов’язано, перш за все, з початком земельних та активізацією будівельних робіт.

Рятувальники наголошують, навесні кількість знахідок вибухонебезпечних предметів часів війни значно зростає. Це пов’язано, перш за все, з початком земельних та активізацією будівельних робіт. Тому натрапивши на предмет, схожий на боєприпас, в жодному разі не торкайтеся його, а тим більше, не намагайтеся вилучити та перенести. Припиніть будь-які роботи у даному районі, по можливості, огородіть місце знахідки підручними засобами. Про виявлення боєприпасу негайно повідомте Службу порятунку за номером «101» та правоохоронні органи за номером «102».

Прес служба У ДСНС у області