В Роменській області проводиться національно-патріотичне виховання

4 жовтня 2017 року в залі засідань міськвиконкому відбулось засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при виконавчому комітеті Роменської міської ради.

Повідомляє сайт РОМНИ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт міської ради.

На засіданні були присутні: представники молодіжних громадських організацій, поліції, засобів масової інформації, молоді та спорту,  освіти , культури, депутати та інші.

Голова координаційної ради, заступник міського голови Ігор Тетірко ознайомив присутніх з Указом  Президента України від 13 жовтня 2015 року №580 «Про Стратегію національно-патріотичного  виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», яким визначена державна політика у сфері національно-патріотичного виховання дітей та молоді, розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації «Про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при Сумській обласній державній адміністрації» та розпорядженням міського  про створення «Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при  виконавчому комітеті Роменської міської ради». Також Ігор Володимирович оголосив склад ради та доповів про основні завдання її роботи.

На засіданні координаційної ради  було обговорено та визначено пріоритети роботи координаційної ради  та  прийнято рішення  більш ефективно і скоординовано працювати всім представникам ради у сфері національно-патріотичного виховання та до 19 жовтня розробити план заходів  на 2018 рік.


ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец