Вишуканий одяг від Кролевецьких кравчинь

Важко перелічити весь асортимент продукції, яку виготовляють вихованці Державного професійно-технічного навчального закладу «Кролевецьке вище професійне училище» (директор Тетяна ЄФІМЕНКО), під керівництвом досвідчених наставників.

Повідомляє сайт КРОЛЕВЕЦЬ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Кролевецької районної державної адміністрації.

Учні групи №7 першого курсу, де майстром виробничого навчання ветеран закладу із понад тридцятирічним стажем Надія Василівна Неровня та колишня її учениця, випускниця Київського університету технологій та дизайну Любов Валентинівна Наталенко, передаючи їм свій досвід, знання дівчата швидко освоюють нову професію і вже в перший рік навчання досягли певних успіхів. Адже добре розуміють, що сучасний кравець повинен бути високоосвіченою людиною, якому вже недостатньо просто виконувати механічні операції.

Як пояснюють майстри, вихованці з перших днів долучилися до виконання практичних завдань. Під особливим контролем виконували ту чи іншу роботу з пошиття одягу. Скажімо, в цьому навчальному році виготовляли шкільну форму для дітей-сиріт, замовлення для Реутинського ліцею, Чорноплатівського сільського Будинку культури, шили спецодяг, постільні комплекти  для дитячих садочків. З особливим старанням «чаклували» над костюмами та сукнями для старшокласниць – випускниць  Кролевеччини. На переконання майстринь та юних кравчинь, до кожного виробу потрібно ставитися з душею, прагнути, аби пошитий в закладі одяг різнився від іншого, був оригінальним, вишуканим і елегантним. А коли вдається надати виробу особливої родзинки, зробити все, щоб костюм чи сукня «засяяли» і замовник в захваті від витвору – то взагалі перехоплює особливе почуття…Саме тоді і знадобляться художні здібності, фантазія, естетичний смак.

Наразі працюють над виготовленням ексклюзивних костюмів для учнів Кролевецької дитячої школи мистецтв.

Сьогоднішні вихованці вже встигли представити оригінальний одяг театру «Берегиня», який презентував моделі на фестивалі краси і моди «Кришталевий силует »- це весільні, вечірні, ділові та коктельні сукні.

-У своїх роботах завжди прагнемо зберігати наші національні традиції, в тому числі й елементи кролевецького переборного ткацтва»,- говорить молода талановита майстриня Любов Наталенко.

Наставниці пишаються своїми здібними ученицями. П’ять з яких отримує підвищену стипендію – Світлана Чмельова, Софія Сіра, Марина Порховата, Світлана Шкуро, Анастасія  Данчук. Вони впевнені, що професія кравчині на ринку праці буде затребувана і що неодмінно старанні вихованки стануть справжніми майстрами високого класу, адже люблять свою справу.

Джерело: КРОЛЕВЕЦЬ СЬОГОДНІ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым

Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации

Медведь забрался в дом и “сыграл” на пианино (ВИДЕО) 

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)