Високопосадовець завітав на конкурс малюнків на асфальті «Світ мого дитинства»

Перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир Татарінов завітав на конкурс дитячих малюнків на асфальті «Світ мого дитинства».

Повідомляє сайт РОМНИ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Роменської районної державної адміністрації.

Конкурс відбувся у День захисту дітей у рамках районного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Дзвінкі мелодії дитинства» у селі Бобрик. Захід організовано Роменським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та службою у справах дітей Роменської районної державної адміністрації для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях у Роменському районі.

За даними служби у справах дітей Роменської районної державної адміністрації, на сьогодні на території Роменського району функціонує 3 дитячих будинків сімейного типу та 5 прийомних сімей, в яких виховується 28 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

«Цей день – нагадування суспільству про необхідність захищати права дітей, адже в дітях – продовження людського роду, здійснення наших мрій і сподівань на краще. Дорослі повинні зробити все, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і гідними громадянами своєї країни», – зазначив Володимир Татарінов.

За результатами конкурсу дитячих малюнків визначено переможців та вручено подарунки і солодкі призи усім учасникам конкурсу.

Джерело: РОМНИ СЬОГОДНІ